Práce

Home Práce

SHÁNÍME NOVÉ SHÁNÍME NOVÉ KOLEGY!
Stavebniny v PRAZE (P8, P10) hledají pracovníka/pracovnici na HPP na pozice:
Pro více informací prosím pište na: mechurova@stavimex.cz.

1. Pracovnice úklidu
HLEDÁME PANÍ, CO NÁM POMŮŽE OD NEPOŘÁDKU/ Praha 8,10

Prodejna stavebnin i její zaměstnanci hledají do svého týmu nepostradatelnou paní na úklid. Jedná se o úklid kanceláří, prodejny a společných prostor (šatny, WC, schody cca.400m2), jedná se o běžné práce (prach, luxování, vytírání apod.), žádné výškové práce nebo práce se stroji. Úklid probíhá od pondělí do pátku 4-8 hodin denně (min. 4x v týdnu), možnost domluvy jak pracovního poměru (HPP, DPP nebo pouze brigádně) tak i pracovní doby.
Místo výkonu práce: Praha Libeň /Voctářova-3xtýdně/ a Praha 10 Malešice /Dřevčická-2x týdně/

VÝHODY:

-možnost výkonu práce v jakoukoliv denní dobu dle Vašich možností /7-18.00/
-možnost domluvy pracovního poměru (HPP, DPP nebo pouze brigádně)
-vhodné i pro ženy na mateřské dovolené, studenty, důchodce
-neklademe nároky na praxi, dosažené vzdělání ani trestnou bezúhonnost
-nástup možný ihned
-volné svátky a víkendy
-příjemné pracovní prostředí /menší kolektiv/ a osobní neformální přístup
-osobní ohodnocení

UVÍTALI BYCHOM

-pečlivost
-samostatnost
-cit pro úklid
-spolehlivost

NABÍZÍME
-slušné jednání i platové ohodnocení
-férovou firemní kulturu
-osobní přístup k zaměstnancům
-stabilní práci ve firmě se zázemím
-dlouhodobou spolupráci

Pokud si nejste jisti, zda je to práce pro Vás, tak nás neváhejte kontaktovat, je možná prohlídka kdykoliv během otevíracích hodin.

Děkujeme za Váš zájem.

Informace o pozici:
Místo pracoviště: Voctářova 2367/12, Praha – Libeň
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Plat: 15000 – 20000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.
Pozice vhodná pro důchodce
Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

2. Asistent prodeje/pokladní
Jakožto součást evropského společenství vlastníků stavebnin BigMat nabízíme s jistotou ty nejkvalitnější stavební materiály, které používají přední developeři pro realizaci svých projektů. Stavebniny Stavimex nabízejí kompletní prodej stavebního materiálu v Praze. Naše prodejny se nacházejí na dvou místech v Praze, v Malešicích a Libni.

Pracovní náplň:

komunikace se zákazníkem
přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování
přímý prodej
přejímání, kontrola a skladování zboží
provádění inventury
vyřizování dotazů
práce na pc
výdej stvrzenek a pokladních dokladů

Požadujeme:

chuť a motivaci učit se novým věcem
spolehlivou, zodpovědnou a samostatnou osobnost
slušné a příjemné vystupování:)
základní dovednosti práce na PC

Co nabízíme:

uchazečům s praxí ze stavebnin nabízíme náborový příspěvek ve výši 15.000 Kč
nadstandardní finanční ohodnocení včetně motivačního odměňovacího systému
podporujeme rozvoj a růst každého zaměstnance
důkladné zaškolení personálu na veškeré provozní standarty
zaměstnanecké výhody a benefity
přátelský kolektiv a podporu
prostředí silné a úspěšné společnosti

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na popřípadnou spolupráci.

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 23000 – 30000 Kč/měsíc
Benefity: Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vzdělávací kurzy, školení, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Sleva na firemní výrobky/služby, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)

3. Skladník / řidič
Hledáme nového kolegu na sklad /Libeň/, osmi-hodinová pracovní doba (střídání ranní a odpolední směny 7.00-15.00 / 10.00-18.00) jednou za tři týdny sobota 8.00-12.00. Volné svátky a neděle.

nakládání a vykládání nákladu
naskladnění
výdej materiálů
upevnění nákladu
práce na VZV
řízení motorového vozidla do 2,5t

Uvítali bychom:

aktivního řidiče s řidičským průkazem B
chuť do práce a motivaci učit se novým věcem

Kdykoliv během otevíracích hodin je možná prohlídka.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na případnou spolupráci.

Plat: 23500 – 26000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce

V případě zájmu o pracovní pozici vyplňte prosím následující formulář a my se Vám ozveme.