Práce

Home Práce

SHÁNÍME NOVÉ SHÁNÍME NOVÉ KOLEGY!
Stavebniny v PRAZE (P8, P10) hledají pracovníka/pracovnici na HPP na pozice:
Pro více informací prosím pište na: mechurova@stavimex.cz.

1. Asistent prodeje/pokladní
Jakožto součást evropského společenství vlastníků stavebnin BigMat nabízíme s jistotou ty nejkvalitnější stavební materiály, které používají přední developeři pro realizaci svých projektů. Stavebniny Stavimex nabízejí kompletní prodej stavebního materiálu v Praze. Naše prodejny se nacházejí na dvou místech v Praze, v Malešicích a Libni.

Pracovní náplň:

komunikace se zákazníkem
přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování
přímý prodej
přejímání, kontrola a skladování zboží
provádění inventury
vyřizování dotazů
práce na pc
výdej stvrzenek a pokladních dokladů

Požadujeme:

chuť a motivaci učit se novým věcem
spolehlivou, zodpovědnou a samostatnou osobnost
slušné a příjemné vystupování:)
základní dovednosti práce na PC

Co nabízíme:

uchazečům s praxí ze stavebnin nabízíme náborový příspěvek ve výši 15.000 Kč
nadstandardní finanční ohodnocení včetně motivačního odměňovacího systému
podporujeme rozvoj a růst každého zaměstnance
důkladné zaškolení personálu na veškeré provozní standarty
zaměstnanecké výhody a benefity
přátelský kolektiv a podporu
prostředí silné a úspěšné společnosti

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na popřípadnou spolupráci.

Informace o pozici:
Místo pracoviště: Voctářova 2367/12, Praha – Libeň
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 23000 – 30000 Kč/měsíc
Benefity: Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vzdělávací kurzy, školení, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Sleva na firemní výrobky/služby, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)

2. Skladník / řidič
Hledáme nového kolegu na sklad /Libeň/, osmi-hodinová pracovní doba (střídání ranní a odpolední směny 7.00-15.00 / 10.00-18.00) jednou za tři týdny sobota 8.00-12.00. Volné svátky a neděle.

nakládání a vykládání nákladu
naskladnění
výdej materiálů
upevnění nákladu
práce na VZV
řízení motorového vozidla do 2,5t

Uvítali bychom:

aktivního řidiče s řidičským průkazem B
chuť do práce a motivaci učit se novým věcem

Kdykoliv během otevíracích hodin je možná prohlídka.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na případnou spolupráci.

Plat: 23500 – 26000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce

V případě zájmu o pracovní pozici vyplňte prosím následující formulář a my se Vám ozveme.